Oferta pracy

07-05-2024

Oferta pracy:

Specjalista w Zespole Weryfikacji i Monitoringu w Centrali Banku Spółdzielczego w Namysłowie.

Zadania:
• opiniowanie dokumentacji kredytowej pod kątem kompletności, poprawności
i wiarygodności;
• opiniowanie ryzyka kredytowego przed zawarciem transakcji kredytowej;
• weryfikacja oceny zdolności kredytowej oraz proponowanych zabezpieczeń;
• przegląd, monitoring i aktualizacja wartości i terminów ważności zabezpieczeń
w systemie finansowo-księgowym;
• ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej podmiotów zewnętrznych w ramach outsourcingu oraz ubezpieczycieli w ramach bancassurance;
• współudział w tworzeniu regulacji wewnętrznych w zakresie ryzyka kredytowego.

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego ekonomicznego;
• wysokich umiejętności komunikacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów, budowania relacji oraz pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań;
• bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych;
• wysokiej kultury osobistej;
• umiejętności pracy pod presją;
• samodzielności, dyspozycyjności;
• umiejętności współpracy;
• chęci rozwoju w branży bankowej;
• doświadczenia na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• fundusz emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę (PPE);
• ubezpieczenie na życie;
• miłą atmosferę pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV wraz z klauzulą:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Namysłowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).”

w Namysłowie, Plac Wolności 12, 46-100 Namysłów.

Termin składania dokumentów: do dnia 31.05.2024 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie:

3) Celem przetwarzania danych osobowych jest rekrutacja na stanowisko pracownika Zespołu Weryfikacji i Monitoringu.
4) Dane osobowe będą przechowywane przez administratora przez okres przeprowadzania niniejszej rekrutacji.
5) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych
z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.
5) Osobie ubiegającej się o zatrudnienie przysługuje prawo: dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz do cofnięcia zgody na wykorzystywanie danych kontaktowych.

Podstawa prawna przetwarzania: art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b, art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oferta pracy - tutaj

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Namysłowie Plac Wolności 12, 46-100 Namysłów, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Opolu VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000014004, NIP 752-000-02-40 REGON 000504479, Kod SWIFT POLUPLPR